Мобільний павільйон

 

Доступно про наші програми. А також інші можливості ЄС для українців

У нас більше 20 програм для 6 професійних секторів. Щоб не заплутатися, приходьте до мобільного павільйону й ми простими словами розкажемо про можливості, що підійдуть саме вам.

 

Відповіді на запитання. Навіть на ті, що здаються дурними

Два тижні ми будемо консультувати відвідувачів павільйону. Що таке грант, як заповнити заявку, яка програма підійде мені, що значить ваш логотип — відповімо і покажемо.

 

Воркшопи й культурні події. Щодня й на різні теми

Завдання павільйону — активізувати публічний простір міста. Ми складаємо програму з воркшопами, кінопоказами, концертами та іншими професійними й мистецькими заходами під кожне місто.

 

Сучасна архітектура. У популярній локації вашого міста

Ви точно помітите наш павільйон. Ця сучасна архітектурна споруда притягує погляд і вабить поспілкуватися з іншими відвідувачами в амфітеатрі. Красу створили молоді українські архітектори: Іван Протасов, Яна Бучацька, Дмитро Міхєєв і Тарас Баран.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.