Спільнота випускників

Ми не лише пропонуємо можливості для творчого та професійного обміну, ми — платформа для однодумців. Учасники наших програм мають багато спільного: це ініціативні люди, професіонали, спраглі до змін, навчання та відкриттів.

Для тисяч людей зі схожими цінностями ми створили спільноту випускників — місце, де ви можете знайомитися та втілювати великі ідеї.

 

Зв’язки по всій Європі

27 країн ЄС та Великобританія, 24 українські області та 6 професійних секторів — на порталі зібралися учасники з різними зацікавленнями з усієї Європи. Ви знайдете партнерів та спікерів для проєктів, експертів, що допоможуть оцінити ваші ідеї, і просто друзів.

 

Спілкування з однодумцями

Попри те, що між учасниками — кілометри, ви завжди будете на зв’язку. Щоденні обговорення — у приватній групі на фейсбуці, особисті зустрічі і великі плани — на нетворкінгових подіях.

 

Ще більше грантів

Одного разу ми повірили у вашу ідею і залюбки зробимо це знову. Ми підтримуємо гакатони, конференції, лекції спікерів з ЄС в невеликих українських містах та інші ідеї від членів спільноти окремою грантовою програмою. Ви можете податися самі або зібрати команду з іншими випускниками.

 

Анонси, щоб ви нічого не пропустили

Спільнота є живою і постійно оновлюється: ми додаємо нові можливості і анонсуємо нетворкінги, учасники організовують зустрічі і обговорюють проєкти. Щоб ви не пропустили нічого цікавого, ми публікуємо новини у приватній групі на фейсбуці й оновлюємо портал.

 

Ух ти! Як долучитися до спільноти?

Ми надішлемо листи-запрошення з паролем на електронну пошту учасників програм. Запрошення отримають учасники, що здали фінальний звіт. 

Доступ отримають особи, що вигравали гранти мобільності, гранти на переклад, брали участь у навчальних подорожах, міжнародних резиденціях, університетських обмінах, таборах європейської молоді, «Академії культурного лідера», програмі «Творча молодь», лекціях та воркшопах.

Ми також запрошуємо учасників Creative Enterprise Ukraine та «Активні громадяни», що брали участь у програмах влітку 2019 року або пізніше. 

Команди та організації, що одержували гранти співпраці, цифрові гранти співпраці, виграли хататон Hack The Culture або подальші гранти хататону, можуть делегувати у спільноту по дві особи. Ми надішлемо листа з проханням обрати своїх представників електронною поштою.

Ми не запрошуємо учасників, що отримали стипендії для спеціалістів культури та креативних індустрій. Однак, сподіваємося, що ви візьмете участь в одній з інших можливостей і теж долучитеся до спільноти. 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.