Спільнота випусників

Коротко про спільноту

Спільнота об’єднує учасників більш ніж 20 програм House of Europe, а трохи згодом ще й інших програм ЄС в Україні. Наша мета — познайомити однодумців з України та ЄС й допомогти їм продовжувати професійно зростати. 

Ми не просто збираємо можливості для творчого та професійного обміну, ми — спільнота однодумців. Учасники наших програм мають багато спільного: змінотворці, ініціатори, професіонали, спраглі до знань та відкриттів. Для тисяч людей зі схожими цінностями ми створили спільноту випускників. Місце, де ви можете знайомитися та втілювати великі ідеї. 


Спільнота — це

Знайомі по усій Європі

27 країн ЄС та Великобританія, 24 українські області та 6 професійних секторів — на порталі зібралися учасники з різними інтересами з усієї Європи. Ви знайдете партнерів та спікерів для проєктів, експертів, що допоможуть оцінити ідеї, та просто хороших друзів.

Спілкування з однодумцями

Хоча між учасниками кілометри, ви завжди будете на зв’язку. Щоденні обговорення — у приватній групі на фейсбуці, особисті зустрічі та великі плани — на курованих нетворкінгових подіях. 

Ще більше грантів 

Одного разу ми вже повірили у вашу ідею й залюбки зробимо це знову. Ми підтримуємо хакатони, конференції, лекції спікерів з ЄС в українських містечках та інші ідеї від членів спільноти окремою грантовою програмою. Ви можете податися самі, а можете зібрати команду із інших випускників. 

Анонси, щоб нічого не пропустити

Спільнота жива і постійно оновлюється: ми додаємо можливості й анонсуємо нетворкінги, учасники збирають зустрічі та обговорюють проєкти. Щоб ви не пропустили нічого цікавого, ми публікуємо новини у приватній групі на фейсбуці та оновлюємо портал. 

Ух ти! Як долучитися до спільноти?


Ми надішлемо на електронну пошту учасників наших програм листи-запрошення із паролем до порталу. Листи отримують учасники грантів мобільності, грантів на переклад, навчальних подорожей, міжнародних резиденцій, буткемпів для креативних стартапів, університетських обмінів, Creative Enterprise Ukraine, таборів активних громадян, академії культурного лідера, таборів європейської молоді, програми творчої молоді, онлайнового університету, наших лекцій та воркшопів.

Команди та організації, що брали участь у грантах співпраці, цифрових грантах співпраці, виграли хататон Hack The Culture або подальші гранти хататону можуть номінувати по дві людини, що будуть представляти їх у спільноті. Ми надішлемо листа із проханням обрати представників вам на пошту.

Acquaintances all around Europe

Text will be here

 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.