«Це була моя перша конференція подібного рівня»: подорож із грантом мобільності

Віктор Жуковський — один з двадцяти семи освітян, що першими отримали гранти мобільності. Доцент кафедри прикладної математики Національного університету водного господарства та природокористування у Рівному вирушив до Мадрида, щоб презентувати напрацювання на конференції Mathematics And Computers In Science & Engineering. Віктор поділився з нами враженнями від поїздки.

«Для простого викладача подорож за кордон є надто дорогим задоволенням, тому для мене це була перша подія подібного рівня. У конференції взяли участь 50 учасників з різних країн світу. Я вперше був присутній на події, що зібрала стільки народів на такій невеликій площі. Атмосфера була надзвичайно приємною та комфортною — жодних проблем зі спілкуванням.

Подорож підштовхнула до розуміння, що наукові досягнення українських вчених не гірші за доробки академіків з інших країн. Ба більше, ми можемо досягти надзвичайних успіхів у сферах, що не потребують дорогого обладнання: математиці й комп’ютерній симуляції. Проблеми у нас теж подібні: мотивування студентів та пошук фінансуванням для проєктів. 

Грант мобільності — цінний інструмент, що дозволяє презентувати ідеї на міжнародній арені, налагоджувати контакти й домовлятися про співпрацю. Долучення до міжнародної спільноти засвідчує здібності та мотивує до подальшої роботи».

Галерея

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.