Онлайн-лабораторія для менедежрів артрезиденцій

Онлайн-лабораторія для менедежрів артрезиденцій

 

Європа — територія подій, дім для багатьох організацій культурної галузі і великої спільноти фахівців. Хочемо, щоб ви долучилися до неї. Розуміючи, що знайти фінансування і спланувати подорож самотужки складно, ми створили навчальні подорожі. 

Навчальна подорож подібна до екскурсії в країни ЄС. У вас буде програма на кожен день, гід і перекладач. Відмінність у тому, що крім відвідування пам’яток ви візьмете участь у конференціях, виставках, фестивалях, воркшопах та подивитеся на роботу іноземних колег. Сподіваємось, що після повернення додому ви поділитеся знаннями з однодумцями. 

Ми будемо запрошувати до навчальних подорожей двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для різних заходів і різних країн

Щоразу — новий сектор і нова програма. Це може бути відвідування фестивалю сучасної музики в Таллінні, тур музеями малих німецьких міст та інші цікаві та інформативні заходи. Ми зробимо все, щоб кожен тур був пізнавальним і корисним.

Це — для подорожей, де вам не потрібно ні про що турбуватися

Ми беремо організаційні питання на себе — вам залишається навчатися і гарно проводити час. Ми потурбуємося про дорогу, проживання, харчування і насичений план на кожен день.

Це — для нових знайомств із колегами з України, ЄС та Великої Британії

Ми приймаємо лише індивідуальні заявки, але вам не доведеться сумувати. Ви будете подорожувати в компанії фахівців з цілої України, а отже, познайомитеся не лише з європейськими, а й з українськими колегами.

Це — для експертів галузі культури та креативних індустрій

Ми організовуємо навчальні подорожі для фахівців театру, музики, літератури, дизайну, моди, кіно, сучасного танцю, мистецтва, музейної справи, культурної спадщини, реставрації, архівної справи та інших секторів. Щоб подати заявку, потрібна ваша мотивація і щонайменше три роки роботи в галузі. 

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.