Для спеціалістів культури та креативних індустрій

Для спеціалістів культури та креативних індустрій

 

Європа — територія подій, дім для багатьох організацій культурної галузі і великої спільноти фахівців. Хочемо, щоб ви долучилися до неї. Розуміючи, що знайти фінансування і спланувати подорож самотужки є подекуди складним завданням, ми пропонуємо навчальні тури для тих, хто задіяний у культурній і креативній індустрії. 

Навчальна подорож подібна до екскурсії в країни ЄС. У вас буде програма на кожен день, гід і перекладач. Відмінність у тому, що крім відвідування пам’яток ви будете брати участь у конференціях, виставках, фестивалях, воркшопах, а також зможете подивитися на роботу іноземних колег. Сподіваємось, що після повернення додому ви поділитеся знаннями з однодумцями. 

Ми будемо запрошувати до навчальних подорожей двічі на рік: весною та восени. Розклад турів для менеджерів креативних хабів може відрізнятися від інших програм. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для різних заходів і різних країн

Щоразу — новий сектор і нова програма. Це може бути відвідування фестивалю сучасної музики в Таллінні, тур музеями малих німецьких міст та інші цікаві та інформативні заходи. Ми зробимо все, щоб кожен тур був пізнавальним і корисним.

Це — для подорожей, де вам не потрібно ні про що турбуватися

Ми беремо організаційні питання на себе — вам залишається навчатися і гарно проводити час. Ми потурбуємося про дорогу, проживання, харчування і насичений план на кожен день.

Це — для нових знайомств із колегами з України, ЄС та Великої Британії

Ми приймаємо лише індивідуальні заявки, але вам не доведеться сумувати. Ви будете подорожувати в компанії фахівців з цілої України, а отже, познайомитеся не лише з європейськими, а й з українськими колегами.

Це — для експертів галузі культури та креативних індустрій

Ми організовуємо навчальні подорожі для фахівців 13 секторів: креативних хабів, театру, музики, літератури, дизайну, моди, кіно, сучасного танцю, мистецтва, музейної справи, культурної спадщини, реставрації, архівної справи. Щоб подати заявку, потрібна ваша мотивація і щонайменше три роки роботи в галузі. Для менеджерів креативних хабів досвід роботи не такий важливий, однак потрібне знання англійської мови, адже ваша подорож відбудеться без перекладача.

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили 18 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Події

Ми не плануємо подій на цей час. Слідкуйте за цією сторінкою і оновленнями в соціальних мережах — ми підготували багато цікавого на майбутнє!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.