Для освітян

Для освітян

 

Освітня реформа, децентралізація, початок інклюзії та інновації у викладанні — перед українськими освітянами постає чимало викликів. Працювати в умовах реформ простіше, коли є позитивний приклад і мережа контактів — колег, що готові підтримати й проконсультувати. Мета навчальних подорожей для освітян — допомогти вам у цьому.

Навчальна подорож подібна до екскурсії в країни ЄС. У вас буде програма на кожен день, гід і перекладач. Відмінність у тому, що крім пам’яток ви побачите зблизька систему освіти в інших країнах, відвідаєте іноземних колег на їхніх робочих місцях, візьмете участь у тренінгах від освітян з ЄС і обговорите усе, що вас цікавить. Сподіваємось, що після повернення додому ви поділитеся знаннями з однодумцями. 

Ми будемо запрошувати у навчальні подорожі двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для корисних подорожей

Ми прагнемо, щоб подорож була корисною і для вас, і для українського суспільства, а отже обрали теми децентралізації освіти, початкової освіти, інновацій у викладанні, професійного навчання. Ми постійно працюємо над програмами подорожей: змінюємо перелік країни, додаємо більше заходів і знайомств.

Це — для подорожей, де вам не потрібно ні про що турбуватися

Ми беремо організаційні питання на себе — вам потрібно лише навчатися й гарно проводити час. Ми потурбуємося про дорогу, проживання, харчування і насичений план на кожен день.

Це — для нових знайомств із колегами з України, ЄС та Великої Британії

Ми приймаємо лише індивідуальні заявки, але вам не доведеться сумувати. Ви будете подорожувати в компанії фахівців із цілої України, а отже, познайомитеся не лише з європейськими, а й з українськими колегами.

Це — для експертів у галузі освіти

Ми створили навчальні подорожі для освітян із досвідом роботи від 5 років, вмотивованих ділитися новими знаннями з колегами.Учителі шкіл і професійних навчальних закладів, реформатори, методисти й фахівці інклюзивної освіти зможуть вибрати подорож для себе. Залежно від теми, ми будемо добирати фахівців, тож уважно читайте опис програми. 

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.