Для соціальних підприємців

Для соціальних підприємців

 

Ми підтримаємо українських підприємців, що хочуть зробити світ кращим. Тих, що наймають людей з інвалідністю, працюють за моделлю «нуль відходів», сприяють інклюзії й подоланню безробіття. Щоб їхні починання були успішними, ми створили навчальні подорожі. 

Ви поїдете до ЄС або Великобританії, щоб перейняти досвід місцевих колег. Розпитаєте локальних підприємців про ефективні бізнес-моделі, дізнайтеся про ініціативи на підтримку сфери від законодавців та зможете дослідити соціальне підприємництво у конкретній країні. Щоб вас нічого не відволікало від навчання, ми подбаємо про перекладача, подорож туди й назад, проживання й харчування. Сподіваємося, поїздка стане натхненням й по поверненню додому ви поділитеся знаннями з українськими колегами. 

Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб не пропустити конкурс на участь у навчальній подорожі.

Це — для знайомства з досвідом соціальних підприємств ЄС та Великої Британії

Щоразу — чітка тема й країна, де її можна дослідити. Це може бути енергоефективність, соціалізація, робота з людьми з інвалідністю, адвокацію соціального підприємництва на рівні влади й інші питання, що вас турбують.

Це — для подорожей, де вам не потрібно ні про що турбуватися

Ми беремо організаційні питання на себе, для вас — навчання та спілкування з іноземними колегами. Ми оберемо нагальну тему, організуємо зустрічі з соціальними підприємцями, які у ній дійсно розбираються, та заплануємо практичні воркшопи.

Це — для нових знайомств із колегами з України, ЄС та Великої Британії

У вас буде у два рази більше можливостей для нетворкінгу. Ви не лише познайомитеся з колегами з-за кордону, а й проведете тиждень у компанії представників найцікавіших соціальних проєктів України.

Це — для менеджерів соціального бізнесу і не тільки

Ми створили навчальні подорожі для менеджерів соціального бізнесу та усіх, хто допомагає розвивати цей напрямок в Україні: законодавців, тренерів, менторів, фасилітаторів, працівників хабів та спільнот для соціальних підприємців. Для участі потрібно щонайменше два роки досвіду у сфері і щиро цікавитися темою подорожі.

Це — для бізнесу, що несе відчутну користь суспільству

Ми підтримуємо підприємства, соціальний вплив яких можна виміряти. Компанії, що витрачають 5-10% доходів на соціальні проєкти, або щонайменше 30% працівників яких належить до вразливих верств населення, або які вирішують своїми продуктами проблеми громади. Соціальне підприємництво — і про користь для суспільства, і про бізнес. Ми не запрошуємо у подорожі благодійні організації, хоча вони й працюють з соціальними проблемами. 

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.