House of Europe Festival

House of Europe Festival

Фестиваль креативності, інновацій та підприємництва. Офлайн та онлайн

House of Europe Festival — щорічний фестиваль, що збирає креативну спільноту для знайомств і обміну досвідом. У програмі виступи експертів з ЄС та України, персональні консультації, презентації стартапів, інформація про наші можливості, знайомства з колегами й потенційними бізнес-партнерами та багато нагод наламати око. 

Ми проти монополії великих міст на гучні події, тому для першого House of Europe Festival обрали Рівне. Разом із місцевою креативною спільнотою ми зберемо підприємців, власників стартапів, маркетологів, урбаністів й урядовців з усієї Європи.

 

 

Більш як 15 спікерів з ЄС та України

Навчайтеся в експертів з креативного підприємництва. Спікери з ЄС і представники українського бізнесу розкажуть, як відкрити компанію і керувати нею.

Тренди креативного підприємництва

Дізнавайтеся актуальне: якими будуть креативні індустрії майбутнього, як використовувати інновації в бізнесі, як переконати інвесторів підтримати проривну ідею та багато іншого.

Нові знайомства і потенційні бізнес-партнери

Знайомтеся з однодумцями, ставте питання спікерам у перервах між лекціями та радьтеся з експертами під час індивідуальних експрес-консультацій. На фестивалі усі свої: випадкових відвідувачів і спікерів не буде.

Експозона з успішними стартапами

Дізнайтеся більше про креативні стартапи з Рівного. Ви познайомитеся з власниками й з’ясуєте, як їм вдалося побудували успішний бізнес.

Видовищне лазерне шоу

Перепочиньте після насиченого навчального дня на лазерному шоу. Під кураторством X-Platform анімації Blck Box доповнить сучасна хореографія.

Атмосферні кінопокази

Тренуйте око на показах українського кіно від Arthouse Traffic й анімацій з добірки фестивалю LINOLEUM.

Інтерактивна трансляція фестивалю

Підключайтеся до трансляції лекцій, якщо не зможете відвідати фестиваль у Рівному. Усе по-справжньому: ставте питання спікерам та домовляйтеся про індивідуальні консультації з експертами.

До зустрічі у Рівному або онлайн!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.