Перекладацькі гранти

Перекладацькі гранти

 

Ми за діалог: між людьми, народами, країнами. Щоб сприяти діалогу між громадянами України і ЄС, а також між українцями і представниками нацменшин, ми надаємо перекладацькі гранти. Віримо, що література допоможе почути та зрозуміти одне одного.

Гранти покривають частину витрат на публікацію перекладу. Ви можете отримати до 4 000 євро на видання книги: переклад, передачу прав, дизайн обкладинки, друк накладу і навіть маркетингові заходи для популяризації новинки. Усе — заради того, щоб в українських книгарнях з’явився ширший асортимент перекладів з мов нацменшин і країн ЄС, а читачі з Європи ліпше знали українських авторів.

Ми будемо повідомляти про можливості отримати перекладацькі гранти двічі на рік: весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для визначних художніх і науково-популярних книжок

Перекладайте книжки, в які вірите. Перекладайте художню літературу: романи, поезію, драму. Перекладайте нонфікшн: книжки про мистецтво, з освітньої тематики, медицини, соціального підприємництва, медіа та роботи з молоддю. Жодних обмежень щодо авторів, жанрів та обсягів твору.

Це — для підтримки мовного розмаїття

Ми підтримуємо переклади 54 мовами країн ЄС і національних меншин України. Можна перекласти книгу однієї з них на українську або український бестселер — мовою ЄС.

Це — для видавців з України, Великої Британії та ЄС

Ми приймаємо заявки від тандемів видавництво–перекладач. Так само автор може запропонувати видавництву свою кандидатуру на грант. Ми підтримуємо і молодих, і досвідчених учасників, але для нас важливо, щоб ви мали опубліковані переклади. 

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили 18 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Події

Ми не плануємо подій на цей час. Слідкуйте за цією сторінкою і оновленнями в соціальних мережах — ми підготували багато цікавого на майбутнє!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.