Наша команда

Крістіан Дімер

До того як Крістіан став керівником програми House of Europe, він працював композитором та музикологом. Упродовж 10 років він був залучений до транскордонних та пов’язаних з ЄС проєктів.

Крістіан Дімер
Керівник програми
Юрій Кірушок

Юрій має досвід роботи в неприбутковому секторі, зокрема він координував грантову програму на підтримку українських культурних ініціатив у Канаді.

Юрій Кірушок
Гранти мобільності
Ольга Колиханова

Ольга має понад 8 років досвіду роботи у сфері гостинності. Вона велика шанувальниця дослідження нових країн та культур. Понад рік провела в Ірані, де брала участь в організації курсів англійської мови для дітей та добровільно працювала вчителем.

Ольга Колиханова
Асистентка, гранти мобільності
Ілона Демченко

Ілона займається управлінням проектів більше десяти років. Вона була частиною команди Центру Сучасного Мистецтва та координувала ініціативу Культура2025.

Ілона Демченко
Гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
Марія Ільїна

Марії дуже подобається працювати в мультикультурному середовищі, тому останні 14 років вона задіяна в проєктах ЄС. У вільний від роботи час перечитує казки і вирощує іриси.

Марія Ільїна
Асистентка, гранти міжнародної співпраці та інфраструктурні гранти
Валерій Бублик

Валерій вивчав лінгвістику та працював як перекладач з німецької мови. Протягом багатьох років працював із німецькими інституціями в Україні, переважно у сферах підвищення кваліфікації, культури та візових питань. Шанувальник спорту, гумору, смачної їжі.

Валерій Бублик
Інфраструктурні гранти
Катерина Алимова

Катерина вже більше 10 років реалізує культурні, соціальні та освітні проекти. Багато співпрацювала з організаціями Європейського Союзу.

Катерина Алимова
Гранти на переклад, міжнародні резиденції та навчальні подорожі
Ганна Пінчук

Ганна працювала культурною менеджеркою і перекладачкою фільмів та книжок. На сьогодні є співкоординаторкою фестивалю перекладачів Translatorium і займається перекладацьким напрямом Litosvita. А ще — подорожує, робить фоторепортажі та колажі.

Ганна Пінчук
Гранти на переклад
Марія Савелова

Марія має шестирічний досвід реалізації проєктів Східного Партнерства у Гете-Інституті. Є великою шанувальницею класичного балету.

Марія Савелова
Навчальні подорожі для культури та креативних індустрій
Ліна Романуха

Ліна має понад 10 років досвіду в артменеджменті. Працювала в провідних українських культурних інституціях і відвідувала резиденції Delfina Foundation, Liverpool Biennale та Curatorial Agenda. Вільний час присвячує кураторським проєктам і колажуванню.

Ліна Романуха
Програма міжнародних резиденцій
Євгеній Монастирський

Євгеній має 8 років професійного досвіду. Працював у численних дослідницьких проєктах, викладав історію школярам і був науковим співробітником Нової школи в Нью-Йорку. Захоплюється баскетболом і пише дисертацію.

Євгеній Монастирський
Навчальні подорожі для освітян і спільнота випускників
Ольга Запорожець

Маючи більше 10 років міжнародного професійного досвіду в програмному, грантовому та комунікаційному менеджменті, Ольга відповідає за інформаційно-комунікаційний хаб та регіональні програми в структурі House of Europe.

Ольга Запорожець
Інформаційно-координаційний хаб, регіональні програми та спільнота випускників
Вікторія Каландирець

Вікторія 7 років працювала в Goethe-Institut. Має досвід роботи в бібліотеці, в команді фестивалю «Українсько-німецький рік мов» і мовному відділі. Вікторія — палка фанатка автомобілів і мотоциклів: у вихідні її можна зустріти на дріфтшоу.

Вікторія Каландирець
Асистентка, інформаційно-координаційний хаб
Юлія Філіп'єва

Юлія має шестирічний досвід роботи в сфері культури та сучасного мистецтва.

Юлія Філіп'єва
Поп-ап хаби
Ольга Кучмагра

Ольга має професійний досвід в медіа, діджитал комунікаціях та менеджменті культурних проєктів.

Ольга Кучмагра
Мобільний павільйон
Олексій Педосенко

Експертиза Олексія – розробка комунікаційних кампаній та стратегій. Він полюбляє шукати нову танцювальну музику та ділитися своєю колекцією з іншими.

Олексій Педосенко
Стратегічні комунікації
Марина Міщенко

Марина має широкий досвід від роботи в медіа, культурній сфері та в секторі підтримки сталого економічного розвитку. Вона з захопленням вивчає іноземні мови.

Марина Міщенко
Соціальні мережі та події
Тетяна Бочкарьова

Тетяна обрала міжнародні відносини ще в університеті й вже понад 10 років працює у сфері. До House of Europe, була частиною команд EUAM, EU Twinning project та IFES. Захоплюється культурою Швеції та колекціонує книги про Івана Мазепу різними мовами.

Тетяна Бочкарьова
Моніторинг й оцінка
Володимир Волик

Володимир має значний досвід роботи у сфері освіти та досліджень, управляючи проєктами більш як 10 років. Координуючи «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» він відповідав за широкий спектр проєктів та залучених партнерів.

Володимир Волик
Зв’язки з партнерами консорціуму
Анна Чигирик

Анна долучилася до команди Goethe-Institut Ukraine у 2008 році. Вона має значний досвід роботи у фінансовій сфері. Вільно володіє німецькою, італійською та англійською мовами. Любить подорожувати у пошуках нових місць та вражень, захоплюється фотографією.

Анна Чигирик
Адміністративно-фінансовий відділ
Анастасія Бубнова

Анастасія впродовж 15 років підтримувала та контролювала міжнародні розрахунки великої телекомунікаційної компанії. У вільний час вона любить грати в настільні ігри.

Анастасія Бубнова
Асистентка, Адміністративно-фінансовий відділ
Олена Раєва

Олена має багаторічний професійний досвід роботи в фінансах. Останні роки сфокусована на роботі в міжнародних проєктах. Цікавиться психологією та ефективними комунікаціями, а також роботою з дітьми.

Олена Раєва
Асистентка, Адміністративно-фінансовий відділ
Ірина Сич

Ірина з 2016 року працює в Ґете-Інституті Україна в адміністративно-фінансовому відділі. Вона відповідала за фінансовий контролінг проєкту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018». Завжди відкрита для нового досвіду та знайомств.

Ірина Сич
Асистентка, Адміністративно-фінансовий відділ
Анна Карнаух

Раніше Анна працювала в медіа. Перш ніж долучитися до Британської Ради, вона працювала менеджеркою міжнародних проєктів і відповідала за комунікації на радіо і телебаченні. Анна захоплюється музикою, спортом, подорожами.

Анна Карнаух
Програми креативної економіки в Британській Раді
Анастасія Щербін

Анастасія приєдналася до Британської Ради 2016 року. Спочатку працювала в програмі «Культура і креативність», а 2018 року долучилася до мистецької команди Британської Ради. Захоплюється сноубордингом і мріє опанувати серфінг.

Анастасія Щербін
Програми креативної економіки та соціального підприємництва в Британській Раді
Віра Компанієць

До початку кар’єри в Британській Раді Віра працювала в освітніх проєктах і викладала іноземні мови. На сьогодні вона координує програми для соціальних підприємців і менеджерів креативних хабів. У вільний час співає, фотографує.

Віра Компанієць
Програми креативної економіки та соціального підприємництва в Британській Раді
Олександра Білязе

Олександра вже більш як 8 років працює програмним менеджером у молодіжних, освітніх і соціальних проєктах некомерційного сектору. Від 2015 року — у складі команди Британської Ради. Олександра колекціонує вінілові платівки.

Олександра Білязе
Суспільні програми в Британській Раді
Олександр Ткачинський

З 2010 року Олександр працює над розвитком молодіжної активності в Україні: втілює свої проєкти в громадській організації і читає лекції. Любить придумувати і проводити симуляційні ігри.

Олександр Ткачинський
Суспільні програми в Британській Раді
Олександр Кириленко

Олександр був працівником візового відділу в посольстві однієї з країн ЄС. Останні 7 років присвятив проєктному менеджменту в корпоративному секторі і Британській Раді. Серед хобі — командні види спорту, історія кінематографу.

Олександр Кириленко
Освітні програми в Британській Раді
Анастасія Задран

Перш ніж стати координаторкою освітніх проєктів у Британській Раді, Анастасія стажувалася в UNICEF і працювала в міжнародній гуманітарній організації. У складі організації інформувала населення Донбасу про мінну небезпеку. Хобі Анастасії — сучасний танець

Анастасія Задран
Освітні програми в Британській Раді
Юлія Романова

Юлія більш як 20 років працювала в маркетингових командах українських і міжнародних компаній. Протягом останніх 2 років керує маркетинговим відділом Британської Ради. На дозвіллі полюбляє випити доброго китайського чаю, граючи в го з друзями.

Юлія Романова
Маркетинг і комунікації у Британській Раді
Вікторія Клюшина

Вікторія брала участь у соціальних проєктах міжнародних організацій в Україні, Німеччині і Норвегії. Грає у постановці TheArgonauts, захоплюється театром, музикою, кіно.

Вікторія Клюшина
Комунікації в Британській Раді
Вікторія Довгань

Вікторія тривалий час співпрацювала з міжнародними організаціями і європейськими інституціями. Працювала у благодійній організації «СНІД Фонд Схід-Захід», «Лікарях без кордонів», Посольстві Франції в Україні.

Вікторія Довгань
Програма House of Europe у Французькому Інституті в Україні
Матьє Радубе

Матьє — медійний і освітній експерт. Матьє цікавиться культурою та ідентичністю: заглибившись у ці теми ще під час навчання в університеті, він далі вивчає їх як фолкмузикант.

Матьє Радубе
Європейські програми у Французькому Інституті в Україні
Жасміна Гріфуль

Жасміна — досвідчена комунікаційна менеджерка в культурному і освітньому секторах. Вона із задоволенням вивчає іноземні мови.

Жасміна Гріфуль
Зв'язки з громадськістю у Французькому Інституті в Україні
Катерина Вандич

Перш ніж стати проєктною менеджеркою Czech Centres, Катерина працювала у Федерації плавання України, а також була юрисконсультом. З семи років Катерина займається спортом і впевнена, що саме це навчило її не здаватися.

Катерина Вандич
Навчальні подорожі для медиків у Чеських центрах
Анастасія Артем'як

Анастасія добре знається на графічному і вебдизайні, розробці інтерфейсів та комп’ютерних ігор. Вона долучилася до команди Czech Centres після 15 років роботи в IT. У вільний час займається репортажною фотографією.

Анастасія Артем'як
IT і PR у Чеських центрах
Вікторія Луночкіна

Вікторія понад 6 років працює в культурному секторі координаторкою програм і грантовою та проєктною менеджеркою. Була ініціаторкою низової регіональної культурної мережі і планує далі робити суспільно важливі проєкти. Займається пішохідним туризмом.

Вікторія Луночкіна
Програма творчої молоді в Goethe-Institut
Наталія Марчукова

Наталія має досвід організації подій і була керівницею власної студії флористики. Крім того, вона волонтерить у Німецько-українській міжкультурній школі. Вільний час Наталія присвячує спілкуванню з трьома доньками.

Наталія Марчукова
Академія культурного лідера в Goethe-Institut

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.