Міжнародні резиденції

Міжнародні резиденції

 

Ми віримо у значущість мистецтва в суспільстві й тому підтримуємо фахівців, що популяризують його серед людей. Розуміючи, як складно знайти час та гроші на дослідження або виставку, створили програму міжнародних резиденцій. На резиденції ви зможете працювати над проєктом, не переймаючись побутом чи фінансовими питаннями. Ми забезпечимо вас житлом, місцем для роботи і грошима.

Крім плідної роботи, резиденція дає змогу змінити оточення. Ви переїдете до іншої країни, щоб відчути себе частиною місцевої мистецької спільноти. Це допоможе побачити проєкт у глобальному контексті, очима представників іншої культури і обмінятися думками з фахівцями інших країн. Сподіваємося, що це стане поштовхом до нових ідей.

Мистецькі резиденції покликані стати платформою для постійного діалогу. Ви познайомитеся з культурними закладами іншої країни і налагодите співпрацю з іноземними фахівцями. Резиденції сприятимуть поширенню мистецтва ЄС в Україні, а українського — в ЄС. 

Ми будемо повідомляти про резиденції двічі на рік — весною та восени. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити.

Це — для вартісних проєктів

Ми цінуємо неординарні і змістовні проєкти. Нас цікавлять передусім теми пам’яті, міграції, інклюзивності, але ми відкриті до інших ідей. Ми не вимагаємо, закінчення проєкту під час резиденції, але просимо зробити його презентацію. Ви самостійно обираєте формат заходу.

Це — для дослідників та менеджерів культури з України та ЄС

Резиденції призначені для кураторів, артменеджерів та дослідників з України та ЄС. Не має значення, який вид мистецтва ви досліджуєте або використовуєте для проєкту. Важить актуальність проєкту і ваша мотивація.

Це — для нових знайомств

Ми хочемо, щоб на резиденції ви долучилися до місцевого мистецького середовища. Резиденти з ЄС — до українського, українці — до європейського. У вас буде можливість для знайомства і спілкування з іноземними колегами, обговорення проєктів і планування спільних.

Це — для того, щоб ви не переймалися побутом

Ми зробимо все, щоб на резиденції ви почувалися комфортно. Допоможемо знайти житло, місце для роботи, познайомимо з колегами. Ми будемо поруч, щоб допомогти в будь-яких інших питань.

Це для тебе!

Обирайте можливість для себе і подавайтеся!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили 18 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Події

Ми не плануємо подій на цей час. Слідкуйте за цією сторінкою і оновленнями в соціальних мережах — ми підготували багато цікавого на майбутнє!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.