Ми в регіонах

Україна не обмежується Києвом. Україна — це тисячі міст, містечок і сіл. Ми хочемо, щоб вони також долучилися до європейських проєктів, і тому йдемо до них.

Наші регіональні представництва — це попапхаби та мобільні павільйони. Ми вважаємо, що креативний бізнес — основа позитивних змін у регіонах, тому зосередилися на темах інновацій, креативних індустрій та підприємництва. Вони є провідними на воркшопах, кінопоказах, концертах і під час інформаційних кампаній. 

 

Попапхаби

Раз на рік ми “позичаємо” креативний хаб у регіональному центрі, щоб стати ближчими до вас. Робимо інформаційний стенд із коворкінгом, бібліотекою і лаунжзоною і протягом місяця розповідаємо відвідувачам про можливості. Також запрошуємо місцевих жителів на лекції, воркшопи, зустрічі, кінопокази, концерти, вечірки.

Попапхаб завершується фестивалем House of Europe. Це міжнародна конференція з експозоною для прогресивних стартапів України та ЄС. Ми вже склали програму цьогорічного фестивалю — вивчайте її і плануйте подорож

Ще один елемент попапхабів — інтенсивні п’ятиденні тренінги для креативних стартапів. Під час тренінгів учасників навчають перетворювати ідею на робочий бізнес. Дізнайтеся більше про тренінги на сторінці програми і подавайтеся.

 

Мобільні павільйони

Щонайменше тричі на рік ми приїжджаємо до маленьких міст. Ставимо дизайнерський мобільний павільйон, робимо лаунжзону і запрошуємо до себе містян. У павільйоні можна дізнатися про наші програми й навчитися подавати заявки. На додачу — воркшопи, кінопокази, концерти і спілкування.

 

Зустрінемося в регіонах!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.