Для медиків

Для медиків

 

Ми хочемо ознайомити українських медиків із системою охорони здоров’я у країнах ЄС та Великій Британії: показати лікарні, дати можливість поспілкуватися з місцевими лікарями і взяти участь у їхній роботі. Розуміючи, що знайти фінансування і спланувати поїздку самотужки може бути складно, пропонуємо навчальні подорожі. Сподіваємося, що вони спонукатимуть вас змінювати своє середовище і ділитися досвідом з колегами вдома. 

Навчальна подорож має дещо спільне з екскурсією до країн ЄС. У вас буде програма на кожен день, гід і перекладач. Відмінність у тому, що крім пам’яток ви відвідаєте медичні заклади. Побачите, як працюють європейські лікарні, візьмете участь у тренінгах і зможете поспілкуватися з колегами. Під час подорожі буде час і для навчання, і для знайомств, і для прогулянок містом.

Ми запрошуємо у навчальні подорожі двічі на рік. Слідкуйте за цією сторінкою або підпишіться на розсилку, щоб нічого не пропустити!

Це — для корисних подорожей

Для подорожей ми обрали актуальні теми: децентралізація в галузі охорони здоров’я, неонатологія, акушерство, гінекологія, ерготерапія, Войта-терапія у фізичній реабілітації. Кожну поїздку ми присвятимо одній темі, щоб мати змогу в неї заглибитися. Хочемо показати досвід різних країн, тому, складаючи програми, постійно змінюємо їх перелік.

Це — для подорожей, де вам не потрібно ні про що турбуватися

Ми беремо на себе організаційні питання — вам залишається навчатися і гарно проводити час. Ми потурбуємося про дорогу, проживання, харчування і насичений план на кожен день.

Це — для нових знайомств із колегами з України, ЄС та Великої Британії

Ми приймаємо лише індивідуальні заявки, але вам не доведеться сумувати. Ви будете подорожувати в компанії фахівців з цілої України, а отже, познайомитеся не лише з європейськими, а й з українськими колегами.

Це для медиків

Ми хочемо, щоб якомога більше медиків змогли взяти участь у навчанні, тож запрошуємо медсестер та медбратів, лікарів і завідувачів відділень. Медсестри і медбрати повинні подаватися в парі з лікарем свого відділення.

Це для тебе!

Об’єднуємо людей та можливості

Ми підтримуємо професійний та творчий обмін між українцями та їхніми колегами з ЄС. Для цього ми створили більше 20 власних програм та зібрали найцікавіші можливості від інших організацій на нашому сайті. Далі — більше: можливостей, подій, знайомств.

Наші ініціативи — для всієї України

Україна не обмежується Києвом. Ми працюємо там, де підтримка й інформація потрібні найбільше — у регіонах. Ми влаштовуємо попапхаби у обласних центрах та мандруємо невеличкими містами з мобільним павільйоном.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.